Постійна адреса публікації: https://funds2007.epravda.com.ua/press/48d8dde9df9af/
23.09.2008

Інвестиційна група «АРТ-КАПИТАЛ» оприлюднила свою нову бізнес-стратегію і послугу «Фінансове консультування для приватних осіб»

Київ, 23 вересня 2008 р. - У прес-центрі ІА «Інтрфакс — Україна» відбулася прес-конференція керівників інвестиційної групи «АРТ-КАПИТАЛ» на тему: «Нова бізнес-стратегія групи «АРТ-КАПІТАЛ». Послуга «Фінансове консультування для приватних осіб».
Київ, 23 вересня 2008 р. - У прес-центрі ІА «Інтрфакс — Україна» відбулася прес-конференція керівників інвестиційної групи «АРТ-КАПИТАЛ» на тему: «Нова бізнес-стратегія групи «АРТ-КАПІТАЛ». Послуга «Фінансове консультування для приватних осіб».

У цей складний час для фондовго ринку і економіки України загалом інвестиційна група АРТ-КАПІТАЛ» запропонувала перейти до нових стратегій і рішень у інвестиційному бінесі, презентуючи іншу модель взаємовідносин між приватними інвесторами та інвестиційними компаніями. Обслуговування клієнтів у більшості фінансових установ зводиться до того, що клієнтові допомагають оформити документи і сплатити необхідну суму, однак мало хто дає відповідь на ключові запитання: навіщо, як і куди вкладати свої кошти. Інвестиційна група «АРТ-КАПІТАЛ» - перший інвестиційний банк в Україні, що змістив акцент з продажів своїх продуктів і послуг на консультування, навчання і розвиток українського інвестора.

Група «АРТ-КАПІТАЛ» оприлюднила стратегію, що полягає у розвитку бізнесу шляхом запровадження послуги з фінансового консультування для приватних осіб, у рамках якої буде здійснюватися розробка індивідуальних фінансових та інвестиційних рішень, а також, у перспективі, - розробка комплексного фінансового плану.

За словами генерального директора інвестиційної групи «АРТ-КАПІТАЛ» Леоніда Городецького: «Зараз на фондовий ринок України суттєво впливають стратегії невеликої кількості іноземних хедж фондів, на ньому мало інвесторів орієнтованих на великі горизонти інвестування. Як наслідок ринок має низький рівень ліквідності, і це значною мірою посилює негативні тенденції ринку».

«Причиною такої ситуації є і те, що в країні не розвинений інститут українського внутрішнього інституційного і приватного інвестора. Приміром, обсяг інвестицій від приватних інвесторів в українські цінні папери через інвестиційні фонди подібний до краплі у морі порівняно з притоком інвестицій із-за кордону», - доповнює Грегорі Грушко, управляючий директор напрямку «Ринки капіталів» інвестиційної групи «АРТ-КАПІТАЛ».

Інвестиційна група «АРТ-КАПІТАЛ» ставить перед собою мету — сприяти формуванню і розвитку українського інвестора: інституційного і приватного. В групі «АРТ-КАПІТАЛ» буде введено службу персональних фінансових консультантів, що відрізняється від існуючої моделі фінансового посередництва завдяки чіткій орієнтації на клієнта.
Інвестиційна група «АРТ-КАПІТАЛ» підготує штат висококваліфікованих персональних фінансових консультантів, що, вивчивши потреби клієнта, рекомендуватимуть інвестиційні і фінансові рішення, оптимальні для кожного. Консультанти «АРТ-КАПІТАЛУ» в перспективі також зможуть надавати послуги з розробки фінансових планів і управління ризиками з використанням страхових продуктів.

Згідно із новою стратегією інвестиційної групи «АРТ-КАПІТАЛ», послуга з персонального фінансового консультування буде містити у собі, з-поміж багатьох інших, такі аспекти: інвестиційне консультування, ПІФи, акції і облігації різних компаній, створення особистого портфелю ЦП, пенсійно-фінансове планування.

Завданням фінансового консультанта є допомога клієнтам розподілити свій капітал найбільш доцільно, отримати максимальну вигоду із вкладених коштів шляхом індивідуального моделювання інвестиційних перспектив для кожного.

«Принциповою особливістю інвестиційної групи «АРТ-КАПІТАЛ» завжди був комплексний підхід: продавати не окремі інвестиційні продукти, а повний набір своєчасних фінансових продуктів та послуг, масимально орієнтованих на побажання, потреби і завдання клієнта. Сьогодні за кожним клієнтом групи «АРТ-КАПІТАЛ» закріплюється персональний менеджер, серед обов'язків якого вирішення більшості питань, що виникають у процесі обслуговування, також клієнтові надається можливість постійної комунікації з управляючими й менеджментом компаній групи. За необхідності клієнтові пропонуються консультації аналітиків і юристів. Унікальність впровадження програми з персонального фінансового консультування полягає у тому, що споживачами фінансово-консультаційних послуг інвестиційної групи «АРТ-КАПІТАЛ» стануть фізичні особи з різним ступенем доходу», - коментує B'ячеслав Масленніков, управляючий директор напряму «Управління активами» інвестиційної групи «АРТ-КАПІТАЛ».
Робота з персональним фінансовим консультантом або радником в економічно розвинених країнах вже давно є звичною практикою. В Україні цей напрямок практично не розвинений на відповідному професійному рівні. Тому рішення підготувати висококваліфікованих фахівців і розвивати фінансово-інвестиційне консультування у рамках групи «АРТ-КАПІТАЛ» є логічним і перспективним.

«Ми вважаємо, що послуга з персонального фінансового консультування буде мати широку популярність і актуальність серед українських громадян з ряду очевидних факторів. У кожної людини є визначені жіттєві пріоритети. Найбільш банальні серед них: жити достойно зараз і після виходу на пенсію, створити сім'ю, забезпечити себе і свою родину пристойним житлом, виховати дітей і дати їм гарну освіту. Такі цілі передбачають наявність продуманого і виваженого підходу до розробки фінансових стратегій», - говорить Євгенія Макаренко, керівник департаменту по роботі з приватними клієнтами інвестиційної групи «АРТ-КАПІТАЛ».

«Найкращий спосіб досягнути фінансової незалежності і реалізації поставлених цілей — задіяти всі доходи і активи в роботі з покращення свого добробуту. Більшість людей, що намагаються вирішити такі питання, зіштовхуються із низкою складнощів: брак часу, навичок або досвіду. Але, як відомо, всі мають бути професіоналами у своїй справі, тому допомогти клієнтові у вирішенні складних і відповідальних інвестиційних питань можуть кваліфіковані фінансові консультанти. Вони спробують зрозуміти індивідуальну ситуацію кожного, допоможуть клієнтові побудувати стабільне фінансове майбутнє і здобути фінансове благополуччя. Ми знаємо, що успіх наших клієнтів визначить успіх нашої Компанії», - завершує Леонід Городецький.

Інвестиційна група «АРТ-КАПІТАЛ» створена 2000 року. Основні напрямки діяльності: управління активами, брокерські послуги, інвестиційно-банківські послуги. До складу групи входять ЗАТ «Інвестиційна фінансова компанія «АРТ-КАПІТАЛ», ТОВ «АРТ-КАПІТАЛ Кастоді» і ТОВ «Компанія з управління активами «АРТ-КАПІТАЛ Менеджмент», в управлінні якої перебуває сім інвестиційних фондів, п’ять із яких публічні та розраховані на різні категорії інвесторів: фонд акцій «Альтернатива», збалансований фонд «Паритет», «Перший інвестиційний фонд нерухомості», дивідендний фонд «АнтиБанк», відкритий фонд «Надбання». Інвестиційна группа «АРТ-КАПІТАЛ» відкрила представництва у Харкові, Донецьку, Одесі і Львові. В липні 2008 року група відкрила Інвестиційне Бюро в Києві. Для зручності клієнтів Київське Інвестиційне Бюро працює щосуботи в консультаційному режимі.

© 2000-2007, Економічна правда. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Економічну правду".