Економічна правда Фондові перегони
Знайти

Інвестсертифікати відкритого інвестиційного фонду «Надбання» ТОВ «КУА «АРТ-КАПІТАЛ Менеджмент» все ще можна придбати за номіналом

Інвестсертифікати відкритого інвестиційного фонду «Надбання» ТОВ «КУА «АРТ-КАПІТАЛ Менеджмент» (далі – «Фонд») все ще можна придбати за номіналом. Нагадаємо, що розміщення цінних паперів Фонду почалося 07 липня 2008 року.
Інвестсертифікати відкритого інвестиційного фонду «Надбання» ТОВ «КУА «АРТ-КАПІТАЛ Менеджмент» (далі – «Фонд») все ще можна придбати за номіналом. Нагадаємо, що розміщення цінних паперів Фонду почалося 07 липня 2008 року.

Ситуацію із залучення коштів до відкритого фонду «Надбання» коментує Володимир Оваденко, директор з інвестицій КУА «АРТ-КАПІТАЛ Менеджмент», - «Залучення йде нормально. Наразі готуємо документи в ДКЦПФР на визнання фонду таким, що відповідає вимогам щодо мінімального обсягу активів. Крайній термін – 22 жовтня 2008 р., хоча, певно, це станеться і раніше. Кошти, що надходять, інвестуємо в інструменти з фіксованою дохідністю, можливо, вдасться щось заробити ще до визнання фонду».

«Відкритий фонд «Надбання» розрахований на інвесторів, яких не влаштовує дохід від вкладень у банківські депозити і які готові до помірного ризику для отримання потенційно вищого доходу. Збалансована стратегія дозволить зменшити потенційні ризики, а відкрита форма дає клієнтам можливість швидко реалізувати цінні папери Фонду. Фонд призначено, перш за все, для обережних інвесторів, для яких є важливою ліквідність.

Розміщення і викуп інвестиційних сертифікатів буде здійснюватися кожного робочого дня (заявки приймаються з 14.00 до 17.00).

До моменту досягнення Фондом встановлених ДКЦПФР нормативів, інвестиційні сертифікати Фонду поширюються за номінальною вартістю. Заявки на викуп приймаються Компанією після прийняття ДКЦПФР рішення про відповідність Фонду вимогам відносно мінімального обсягу активів.

Ознайомитися з документами Фонду (регламент, проспект) можна на веб-сайті інвестиційної групи «АРТ-КАПІТАЛ» (www.art-capital.com.ua).

Параметри фонду «Надбання»

Загальний обсяг емісії інвестиційних сертифікатів Фонду - 500 000 штук
Номінальна вартість одного інвестиційного сертифікату Фонду - 100 гривень
Мінімальна сума придбання сертифікатів Фонду – 1 000 гривень
Форма випуску інвестиційних сертифікатів Фонду – іменна
Форма існування інвестиційних сертифікатів Фонду - бездокументарна
Загальна сума випуску інвестиційних сертифікатів Фонду - 50 000 000 гривень
Початок розміщення інвестиційних сертифікатів Фонду -7 липня 2008 року
Термін дії Фонду – безстроковий.

Компанія з управління активами ТОВ «КУА «АРТ-КАПІТАЛ Менеджмент» створена 2005 року, на ринку спільного інвестування представляє інтереси інвестиційної групи «АРТ-КАПІТАЛ». Нині в управлінні КУА «АРТ-КАПІТАЛ Менеджмент» перебуває шість інвестиційних фондів, розмір активів яких перевищує 280 млн грн. Компанія створила лінійку публічних інвестиційних фондів, розрахованих на різні категорії інвесторів: фонд акцій «Альтернатива», збалансований фонд «Паритет», «Перший інвестиційний фонд нерухомості», дивідендний фонд «АнтиБанк», відкритий фонд «Надбання».
Компанія активно створює мережу своїх представництв. Вже відкрито представництва в Харкові, Донецьку і Одесі. Найближчим часом представництва Компанії буде відкрито в Львові і Дніпропетровську.
Від початку 2007 року компанія «АРТ-КАПІТАЛ Менеджмент» активно розвиває мережу регіональних агентів. Наразі вже підписано договори з агентами-торговцями цінними паперами у Вінниці, Дніпропетровську, Донецьку, Дрогобичі, Житомирі, Запоріжжі, Івано-Франківську, Краматорську, Красноперекопську, Луганську, Луцьку, Макіївці, Львові, Миколаєві, Одесі, Охтирці, Рівному, Сумах, Тернополі, Ужгороді, Харкові, Херсоні, Хмельницькому, Черкасах, Чернігові, Чернівцях. Для зручності клієнтів Київське Інвестиційне Бюро групи «АРТ-КАПІТАЛ» працює щосуботи в консультаційному режимі.


Фондові перегони
Результати гравців за 26.02.2008
Результати гравців з початку перегонів
Коментар "Економічної правди"

Завершення проекту "Фондові перегони" 27.02.2008

26 лютого завершився тримісячний марафон "Фондові перегони", під час якого керуючі активами 5 відомих інвестиційних компаній України демонстрували своє бачення в управлінні портфелями акцій.
© 2000-2007, Економічна правда. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Економічну правду".