Економічна правда Фондові перегони
Знайти

UNIQA збільшила свою долю в СК «Кредо-Класик» з 35% до 61% - ІК «АРТА»

Інвестиційна компанія «АРТА» успішно завершила другий етап поглинання страхової компанії «Кредо-Класик» австрійською UNIQA Group, в результаті якого було додатково акумульовано 26% акцій української компанії. Таким чином UNIQA Group стала головним акціонером однієї з найбільших вітчизняних страхових компаній, яка у 2007 році фактично займала 6 місце за обсягами зібраних премій в Україні. Також UNIQA Group збільшила свою долю у структурі власності СК UNIQA Life, створеної спільно з українськими акціонерами «Кредо-Класик» до 80%.
Перший пакет акцій СК «Кредо-Класик» розміром 35% було придбано ще в квітні 2006 року, коли за участі фінансового радника в особі інвестиційної компанії «АРТА» була підписана домовленість з власниками компанії про поступове її поглинання. UNIQA Group планує і надалі збільшувати свою частку в українських компаніях.

На думку директора з корпоративних фінансів ІК «АРТА» Олега Ганенка, після купівлі контрольного пакету акцій, австрійські акціонери зможуть прискорити реалізацію стратегічних планів компанії та активізувати розвиток найбільш перспективних напрямків страхування завдяки напрацьованому досвіду і технологіям, а також за рахунок залучення додаткових інвестицій. «Не дивлячись на високий рівень конкуренції на ринку, цей крок дозволить компанії зміцнити свій фінансовий стан та увійти до групи лідерів страхового ринку України», - додав Олег Ганенко.

Україна на сьогодні є одним з найбільшим ринків страхування у регіоні з більш, ніж 47-мільйонним населення. З урахуванням того, що «Кредо-Класик» є одним з лідерів ринку ризикового страхування, австрійська група отримує якісний стартовий майданчик для захоплення ринку. В межах найбільш пріоритетних партнерських відносин компанії також розвиток спільної з Райфайзен Банком Аваль мережі продаж.

Довідка

СК Кредо-Класик – компанія,яка надає послуги з ризикового страхування. У 2007 році об’єм зібраних страхових премій склав більше 50 млн. дол.

UNIQA Life була заснована UNIQA Group спільно з СК Кредо-Класик та пропонує послуги з роздрібного та корпоративного страхування життя.

Обидві компанії мають головні офіси в Києві та мають національну мережу продажів, яка включає в себе понад 70 офісів та відділень. Окрім власної команди, відділ продажів постійно співпрацює з Райфайзен Банком Аваль та численними агентами. Високі позиції в сфері автомобільного страхування, що стрімко розвивається, планується підсилювати завдяки партнерству з дилерами та автомобільними клубами.


ARTA (www.arta-invest.com) – одна із найбільш досвідчених інвестиційних компаній в Україні, яка надає повний спектр послуг з брокерського обслуговування, інвестиційно-банківського супроводу, організації облігаційних позик, управлінню борговими зобов’язаннями та управлінню активами. Компанія була заснована в 2002 році групою професіоналів, яка гармонійно поєднує у собі західний фінансовий досвід, традиції українського фінансового сектору та ідеального розуміння державної служби.

Фондові перегони
Результати гравців за 26.02.2008
Результати гравців з початку перегонів
Коментар "Економічної правди"

Завершення проекту "Фондові перегони" 27.02.2008

26 лютого завершився тримісячний марафон "Фондові перегони", під час якого керуючі активами 5 відомих інвестиційних компаній України демонстрували своє бачення в управлінні портфелями акцій.
© 2000-2007, Економічна правда. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Економічну правду".