Економічна правда Фондові перегони
Знайти

КУА «АРТ-КАПІТАЛ Менеджмент» – генеральний спонсор виставки «INVESTFUNDS EXPO – 2008: Інструменти фондового ринку для населення». Презентація трьох нових продуктів Компанії

У рамках щорічної виставки «INVESTFUNDS EXPO – 2008: Інструменти фондового ринку для населення» КУА «АРТ-КАПІТАЛ Менеджмент», генеральний спонсор та учасник виставки, офіційно представить три нові проекти: відкритий фонд «Надбання», навчальний проект «Академія Інвестора» та нову послугу Private Banking.
У рамках щорічної виставки «INVESTFUNDS EXPO – 2008: Інструменти фондового ринку для населення» КУА «АРТ-КАПІТАЛ Менеджмент», генеральний спонсор та учасник виставки, офіційно представить три нові проекти: відкритий фонд «Надбання», навчальний проект «Академія Інвестора» та нову послугу Private Banking.

КУА «АРТ-КАПІТАЛ Менеджмент» представить новий фонд «Відкритий фонд «Надбання».У середині лютого 2008 року необхідний пакет документів для реєстрації фонду та внесення його до Єдиного державного реєстру ІСІ було відіслано до ДКЦБФР. Створення відкритого інвестиційного фонду повністю відповідає стратегії розвитку КУА «АРТ-КАПІТАЛ Менеджмент». Компанія продовжує формувати лінійку публічних фондів, що здатні задовольнити потреби та запити різних категорій інвесторів.

Наступний проект, що його презентуватиме КУА «АРТ-КАПІТАЛ Менеджмент», - «Академія Інвестора» - навчальний центр для всіх бажаючих дізнатися більше про ринок інститутів спільного інвестування, а також освоїти методики ефективного примноження власного капіталу. В «Академії Інвестора» будуть проводитися безкоштовні лекції та семінари із залученням провідних фахівців інвестиційної групи «АРТ-КАПІТАЛ». Створюючи «Академію Інвестора», Компанія в першу чергу ставила собі завдання підвищити рівень знань населення про інвестування та фондовий ринок. «Академія Інвестора» - унікальний проект для українського ринку. Унікальність проекту полягає у тому, що ми орієнтуємося не лише на проведенні безкоштовних семінарів на базову тему «Що таке фондовий ринок, компанія з управління активами та інститути спільного інвестування». Особливість «Академії Інвестора» - це подальше проведення платних семінарів для вже досвідчених інвесторів, що прагнуть підвищити рівень своїх знань. Окрім цього, в планах Компанії – проведення семінарів – практикумів, присвячених можливостям самостійного інвестування на фондовому ринку шляхом співпраці з брокерською компанією, а також проведення унікальних майстер-класів за участю відомих гуру інвестування. Варто наголосити, що «Академія Інвестора» - це передусім не рекламний проект для інвестиційних фондів, що перебувають в управлінні КУА «АРТ-КАПІТАЛ Менеджмент», а цілком самостійний напрямок бізнесу в інвестиційній групі «АРТ-КАПІТАЛ».

Інформаційний блок щодо нових проектів Компанії буде завершено презентацією нової послуги Private Banking, що полягає в індивідуальному обслуговуванні заможних клієнтів, а саме: фінансове та інвестиційне консультування, фінансове планування, висококваліфікований інвестиційний менеджмент, брокерські послуги, довірче управління активами та формування індивідуальних інвестиційних стратегій, що дозволяють захистити капітал та забезпечити його довгостроковий приріст. Інвестиційна група «АРТ-КАПІТАЛ» уже отримала ліцензію ДКЦПФР на управління цінними паперами.

Компанія з управління активами ТОВ «КУА «АРТ-КАПІТАЛ Менеджмент» створена 2005 року, на ринку спільного інвестування представляє інтереси інвестиційної групи «АРТ-КАПІТАЛ». На даний час в управлінні КУА «АРТ-КАПІТАЛ Менеджмент» перебуває шість інвестиційних фондів, розмір активів яких перевищує 280 млн грн. Компанія створила лінійку публічних інвестиційних фондів, розрахованих на різні категорії інвесторів: фонд акцій «Альтернатива», збалансований фонд «Паритет», «Перший інвестиційний фонд нерухомості» і дивідендний фонд «АнтиБанк», створюється відкритий фонд «Надбання».
З початку 2007 року компанія «АРТ-КАПІТАЛ Менеджмент» почала активно розвивати мережу регіональних агентів. Наразі вже підписані договори з агентами-торгівцями цінними паперами у Львові, Хмельницькому, Харкові, Запоріжжі, Житомирі, Дніпропетровську, Миколаєві, Ужгороді, Вінниці, Тернополі, Івано-Франківську. В грудні 2007 року Компанія відкрила своє представництво в Харкові. В березні 2008 року Компанія відкрила своє представництво у Донецьку. Найближчим часом представництва Компанії буде відкрито в Дніпропетровську, Львові та Одесі.


Фондові перегони
Результати гравців за 26.02.2008
Результати гравців з початку перегонів
Коментар "Економічної правди"

Завершення проекту "Фондові перегони" 27.02.2008

26 лютого завершився тримісячний марафон "Фондові перегони", під час якого керуючі активами 5 відомих інвестиційних компаній України демонстрували своє бачення в управлінні портфелями акцій.
© 2000-2007, Економічна правда. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Економічну правду".