Постійна адреса публікації: https://funds2007.epravda.com.ua/press/47cc08baa6e86/
03.03.2008

Третього березня відкривається восьмий інтервал ІДПІФ «Збалансований фонд «Паритет» КУА «АРТ-КАПІТАЛ Менеджмент»

03.03.2008 року відкривається восьмий інтервал прийому заявок на викуп інвестиційних сертифікатів фонду Паритет» (http://art-capital.com.ua/parity). Викуп буде проводитися Управляючою компанією 03 та 04 березня 2008 року.
03.03.2008 року відкривається восьмий інтервал прийому заявок на викуп інвестиційних сертифікатів фонду Паритет» (http://art-capital.com.ua/parity).

Викуп буде проводитися Управляючою компанією 03 та 04 березня 2008 року.

Управляюча компанія проводитиме викуп за адресою: м. Київ, вул. Народного Ополчення, 1, 6-й поверх.

Наступний інтервал триватиме з 01 по 02 квітня 2008 року.

Профіль фонду: інтервальний диверсифікований публічний Фонд, орієнтований на фізичних осіб, яких уже не задовольняє дохід по вкладам у банківські депозити і котрі готові піти на помірний ризик для отриманняпотенційно вищого доходу. Інвестиційна стратегія фонду «Паритет» і структура його інвестицій дозволять показати досить динамічне зростання вартості сертифіката за рахунок акцій, що знаходяться в портфелі Фонду, а наявність облігацій служитиме захистом, який компенсує негативні тенденції на фондовому ринку в моменти різких коливань.

› Компанія з управління активами ТОВ «КУА «АРТ-КАПІТАЛ Менеджмент» створена 2005 року, на ринку спільного інвестування представляє інтереси інвестиційної групи «АРТ-КАПІТАЛ». На даний час в управлінні КУА «АРТ-КАПІТАЛ Менеджмент» перебуває шість інвестиційних фондів, розмір активів яких перевищує 280 млн грн. Компанія створила лінійку публічних інвестиційних фондів, розрахованих на різні категорії інвесторів: фонд акцій «Альтернатива», збалансований фонд «Паритет», «Перший інвестиційний фонд нерухомості» і дивідендний фонд «АнтиБанк».
З початку 2007 року компанія «АРТ-КАПІТАЛ Менеджмент» почала активно розвивати мережу регіональних агентів. Наразі вже підписані договори з агентами-торгівцями цінними паперами у Львові, Хмельницькому, Харкові, Запоріжжі, Дніпропетровську, Миколаєві, Ужгороді, Вінниці, Тернополі, Івано-Франківську. В грудні 2007 року Компанія відкрила своє представництво в Харкові. Найближчим часом представництва компанії буде відкрито в Донецьку, Дніпропетровську, Львові та Одесі.


© 2000-2007, Економічна правда. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Економічну правду".