Економічна правда Фондові перегони
Знайти

ВАТ «Київмедпрепарат» провів першу виплату відсоткового доходу по облігаціях у розмірі 36,77 грн.

19 лютого ВАТ «Київмедпрепарат» успішно провів першу виплату відсоткового доходу по дебютному випуску облігацій серії «А», Лід-менеджером якого виступила інвестиційна компанія «АРТА». Виплата відсотків по облігаціях здійснювалась Емітентом через уповноваженого Платіжного Агента ВАТ «Банк «Фінанси та Кредит». Виплата відсотків склала 36,77 грн. на одну облігацію.
Розміщення облігацій було завершено у листопаді 2007 року. Строк обігу боргових цінних паперів становить 3 роки (дата погашення 16.11.2010 р.) з виплатою відсотків щоквартально. Ставка відсоткового доходу протягом першого року встановлена на рівні 14,75% річних. Відсоткова ставка на п’ятий-восьмий та дев’ятий-дванадцятий відсоткові періоди встановлюється Емітентом виходячи з ринкової кон’юнктури. Наступна виплата відсотків відбудеться 20 травня 2008 року. Дата першої оферти – 18 листопада 2008 року.

ВАТ «Київмедпрепарат» провідний український виробник фармацевтичних препаратів, який входить до об’єднання - корпорації «Артеріум». Основним напрямком діяльності ВАТ «Київмедпрепарат» є виробництво медичних препаратів більш ніж 80 найменувань, представлених у 10 фармакотерапевтичний групах. Залучені кошти направляються на модернізацію та поновлення виробничих потужностей.

На даний момент Емітенту національним рейтинговим агентством «Кредит-Рейтинг» було надано кредитний рейтинг uaBBB з прогнозом «Стабільний». Боргова політика ВАТ «Київмедпрепарат» характеризується зваженим та «економічно доцільним використанням позикових коштів із застосуванням різних боргових інструментів».

Для довідки

ARTA (www.arta-invest.com) – одна із найбільш досвідчених інвестиційних компаній в Україні, яка надає повний спектр послуг з брокерського обслуговування, інвестиційно-банківського супроводу, організації облігаційних позик, управлінню активами та борговими зобов’язаннями. Компанія була заснована в 2002 році групою професіоналів, яка гармонійно поєднує у собі західний фінансовий досвід, традиції українського фінансового сектору та ідеального розуміння державної служби.

Інвестиційна компанія ARTA є лідером українського ринку в галузі боргового фінансування та корпоративних фінансів. На рахунку інвестиційної компанії ARTA участь у ключових проектах фінансового ринку України, в тому числі: організація випуску облігацій зовнішньої державної позики на суму 500 млн. дол. в 2004 р. та випуск Євробондов Нафтогазу України на 500 млн.дол., корпоративних облігацій «Укрексімбанку» на 250 млн. дол. та Енергоатому на 230 млн. грн., в 2005 році, муніципальних облігацій міста Харків на 100 млн. грн. в 2005 році та залучення довгострокового фінансування ВАТ «Укртранснафта» на суму 120 млн. дол. В 2007 році було проведено розміщення облігацій на загальну суму 110 млн. грн.


Фондові перегони
Результати гравців за 26.02.2008
Результати гравців з початку перегонів
Коментар "Економічної правди"

Завершення проекту "Фондові перегони" 27.02.2008

26 лютого завершився тримісячний марафон "Фондові перегони", під час якого керуючі активами 5 відомих інвестиційних компаній України демонстрували своє бачення в управлінні портфелями акцій.
© 2000-2007, Економічна правда. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Економічну правду".