Економічна правда Фондові перегони
Знайти

З 16 лютого 2008 року відділ продажу КУА «АРТ-КАПІТАЛ Менеджмент» працює щосуботи

З 16 лютого 2008 року відділ продажу КУА «АРТ-КАПІТАЛ Менеджмент» працює щосуботи з 10-00 до 16-00.
З 16 лютого 2008 року відділ продажу КУА «АРТ-КАПІТАЛ Менеджмент» працює щосуботи з 10-00 до 16-00.

За словами директора з управління активами Компанії В’ячеслава Масленнікова: «Наших співвітчизників усе більше хвилює питання ефективного управління особистими фінансами, з’являється дедалі більше бажаючих отримати якісну та професійну консультацію з питань інвестування в цінні папери ІСІ, а також придбати цінні папери інвестиційних фондів. Лише за останній рік кількість інвесторів, що придбали цінні папери наших фондів, збільшилася у рази. В зв’язку зі збільшенням попиту на послуги Компанії, за проханням та для зручності клієнтів відділ продажу інвестиційних продуктів Компанії працюватиме щосуботи».

Тепер придбати цінні папери фондів під управлінням КУА «АРТ-КАПІТАЛ Менеджмент» та отримати професійну консультацію можна з понеділка по суботу за адресою: м. Київ, вул. Народного Ополчення, 1, 6 поверх.

Компанія з управління активами ТОВ «КУА «АРТ-КАПІТАЛ Менеджмент» створена 2005 року, на ринку спільного інвестування представляє інтереси інвестиційної групи «АРТ-КАПІТАЛ». На даний час в управлінні КУА «АРТ-КАПІТАЛ Менеджмент» перебуває шість інвестиційних фондів, розмір активів яких перевищує 277 млн грн. Компанія створила лінійку публічних інвестиційних фондів, розрахованих на різні категорії інвесторів: фонд акцій «Альтернатива», збалансований фонд «Паритет», «Перший інвестиційний фонд нерухомості» і дивідендний фонд «АнтиБанк».
З початку 2007 року компанія «АРТ-КАПІТАЛ Менеджмент» почала активно розвивати мережу регіональних агентів. Наразі вже підписані договори з агентами-торгівцями цінними паперами у Львові, Хмельницькому, Харкові, Запоріжжі, Дніпропетровську, Миколаєві, Ужгороді, Вінниці, Тернополі, Івано-Франківську. В грудні 2007 року Компанія відкрила своє представництво в Харкові. Найближчим часом представництва компанії буде відкрито в Донецьку, Дніпропетровську, Львові та Одесі.


Фондові перегони
Результати гравців за 26.02.2008
Результати гравців з початку перегонів
Коментар "Економічної правди"

Завершення проекту "Фондові перегони" 27.02.2008

26 лютого завершився тримісячний марафон "Фондові перегони", під час якого керуючі активами 5 відомих інвестиційних компаній України демонстрували своє бачення в управлінні портфелями акцій.
© 2000-2007, Економічна правда. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Економічну правду".