Постійна адреса публікації: https://funds2007.epravda.com.ua/press/47a1d41430d52/
31.01.2008

КУА «Драгон Есет Менеджмент» планує

До кінця поточного року компанія з управління активами (КУА) «Драгон Есет Менеджмент» планує збільшити вартість активів під управлінням в п'ять разів до 800 млн. грн., і таким чином зайняти 10 % ринку публічних інститутів спільного інвестування (ІСІ). Про це під час прес – коктейлю 30 січня журналістам повідомив керуючий директор КУА «Драгон Есет Менеджмент» Андрій Золотухін.
Залучити такий об'єм інвестицій компанія має намір за рахунок розширення торгівельної мережі. Цього року паралельно з розвитком агентської мережі КУА почне будувати власну мережу продажів. Перший власний центр продажів планується відкрити в центрі Києві, а потім у всіх містах – мільйонниках. «У власних центрах продажів комісія при покупці інвестиційних сертифікатів буде такою ж, як і зараз в агентській мережі – 0,5 %. Таким чином, будуть створені єдині умови продажів інвестиційних сертифікатів фондів, які знаходяться під управлінням КУА «Драгон Есет Менеджмент», - підкреслив Андрій Золотухін.

Збільшення інвестицій також очікується за рахунок підвищення інформованості населення про можливості ринку ІСІ і за рахунок зростання українського фондового ринку. «В середині – кінці першого кварталу світовий фондовий ринок отямиться від психологічного шоку» -- прогнозує керуючий директор КУА «Драгон Есет Менеджмент» Дмитро Ісупов. В Україні немає об'єктивних причин для падіння фондового ринку, оскільки економіка країни продовжує активно розвиватися. Навпаки є всі передумови для зростання економіки. «За нашими прогнозами, ВВП України в 2008 році зросте на 20 – 25 %», -- заявив Дмитро Ісупов. Вступ України до ВТО і проведення Євро – 2012 також позитивно впливатиме на розвиток вітчизняного фондового ринку і сприятиме притоку іноземних інвестицій.

© 2000-2007, Економічна правда. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Економічну правду".