Економічна правда Фондові перегони
Знайти

НПФ «Дельта» оголошує результати діяльності за минулий рік

Відкритий недержавний пенсійний фонд (ВНПФ) «Дельта», засновником якого виступає Дельта Банк, обнародує показники діяльності Фонду за 2007 рік.
Відкритий недержавний пенсійний фонд (ВНПФ) «Дельта», засновником якого виступає Дельта Банк, обнародує показники діяльності Фонду за 2007 рік. Так, головний показник прибутковості пенсійних активів – чиста вартість одиниці пенсійних внесків (ОПВ) станом на 31 грудня 2007 року становить 1,275 грн.
Це означає, що кожна 1 гривня пенсійних вкладень у ВНПФ «Дельта» зараз коштує 1,27 грн.

За словами Сергія Савчука, генерального директора КУА «Дельта-Капітал», що управляє активами НПФ «Дельта»: «Бачимо, пенсійні внески працюють і не тільки покривають інфляцію, але й приносять прибуток нашим учасникам».

Чиста вартість активів ВНПФ «Дельта» станом на ту ж дату становить 423 274,7 грн. Якщо взяти до уваги той факт, що перші внески у Фонд надійшли у червні 2007 року, то це непогана динаміка зростання активів.

Крім усього іншого, Фонд «Дельта» займає лідируючі позиції в Україні за кількістю учасників. Так, станом на початок 2008 року кількість учасників ВНПФ «Дельта» перевищило 7 тисяч чоловік.

Довідка про фонд. Відкритий недержавний пенсійний фонд «Дельта» почав роботу в 2006 р. Фонд працює з фізичними і юридичними особами (малий і середній бізнес). Стратегічна мета – входження у п'ятірку лідерів ринку недержавного пенсійного забезпечення до 2011 року. Свідоцтво державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг: серія ПФ №82 від 26.10.2006, термін дії з 24.10.2006 р.

Довідка про КУА.
Компанія з управління активами «Дельта-Капітал» створена в 2006 р. Станом на початок 2008 року Компанія управляє активами шести фондів. Під управлінням КУА «Дельта-Капітал» є три публічні інвестиційні фонди (пайовий відкритий «Дельта-Фонд збалансований», пайовий відкритий «Дельта-Фонд грошового ринку», корпоративний закритий «Дельта-Фонд акцій»), відкритий недержавний пенсійний фонд «Дельта» і два венчурні фонди.
Сума активів під управлінням перевищує 53 млн. грн. Статутний капітал КУА «Дельта-Капітал» становить 50 млн. грн., що дає право управляти активами публічних фондів на суму до 2,5 млрд. грн.
Відповідно до рішення ДКЦПФР від 24 січня 2008 року КУА «Дельта-Капітал» отримала ліцензію адміністратора недержавних пенсійних фондів.

Фондові перегони
Результати гравців за 26.02.2008
Результати гравців з початку перегонів
Коментар "Економічної правди"

Завершення проекту "Фондові перегони" 27.02.2008

26 лютого завершився тримісячний марафон "Фондові перегони", під час якого керуючі активами 5 відомих інвестиційних компаній України демонстрували своє бачення в управлінні портфелями акцій.
© 2000-2007, Економічна правда. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Економічну правду".