Економічна правда Фондові перегони
Знайти

ARTA провела розміщення облігацій ВАТ «Київмедпрепарат» на суму 30 млн. грн.

Інвестиційна компанія «АRTA» успішно завершила розміщення корпоративних облігацій ВАТ «Київмедпрепарат» в обсязі 30 млн. грн.. з доходністю розміщення 14,30 %.
ARTA виступила лід-менеджером з організації і розміщення даного випуску. Розміщення було проведено шляхом продажу облігацій серії А серед широкого кола інвесторів, в тому числі: українські банки, пенсійні та інвестиційні фонди, страхові компанії, компанії по управлінню активами та нерезиденти.

Строк обігу облігацій становить 3 років (дата погашення 16.11.2010 р.) з виплатою відсотків щоквартально. Ставка відсоткового доходу протягом першого року встановлена на рівні 14,75% річних. Перша виплата відбудеться 19 лютого 2008 року. Дата першої оферти – 18 листопада 2008 року.

ВАТ «Київмедпрепарат» провідний український виробник фармацевтичних препаратів, який входить до об’єднання - корпорації «Артеріум». Основним напрямком діяльності ВАТ «Київмедпрепарат» є виробництво медичних препаратів більш ніж 80 найменувань, представлених у 10 фармакотерапевтичний групах. Залучені кошти будуть направлені на модернізацію та поновлення виробничих потужностей.

На даний момент компанії було присуджено кредитний рейтинг uaBBB з прогнозом «Стабільний» національним рейтинговим агентством «Кредит-Рейтинг». Боргова політика ВАТ «Київмедпрепарат» характеризується зваженим та «економічно доцільним використанням позикових коштів через різні боргові інструменти».

Для довідки

ARTA (www.arta-invest.com) – одна із найбільш досвідчених інвестиційних компаній в Україні, яка надає повний спектр послуг з брокерського обслуговування, інвестиційно-банківського супроводу, організації облігаційних позик, управлінню борговими зобов’язаннями та управлінню активами. Компанія була заснована в 2002 році групою професіоналів, яка гармонійно поєднує у собі західний фінансовий досвід, традиції українського фінансового сектору та ідеального розуміння державної служби.

Інвестиційна компанія ARTA є лідером українського ринку в галузі боргового фінансування та корпоративних фінансів. На рахунку інвестиційної компанії ARTA участь у ключових проектах фінансового ринку України, в тому числі: організація випуску облігацій зовнішньої державної позики на суму 500 млн. дол. в 2004 р. та випуск Євробондов Нафтогазу України на 500 млн.дол., корпоративних облігацій «Укрексімбанку» на 250 млн. дол. та Енергоатому на 230 млн. грн., в 2005 році, муніципальних облігацій міста Харків на 100 млн. грн. в 2005 році та залучення довгострокового фінансування ВАТ «Укртранснафта» на суму 120 млн. дол. В 2007 році було проведено розміщення облігацій на загальну суму 110 млн. грн.

Фондові перегони
Результати гравців за 26.02.2008
Результати гравців з початку перегонів
Коментар "Економічної правди"

Завершення проекту "Фондові перегони" 27.02.2008

26 лютого завершився тримісячний марафон "Фондові перегони", під час якого керуючі активами 5 відомих інвестиційних компаній України демонстрували своє бачення в управлінні портфелями акцій.
© 2000-2007, Економічна правда. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Економічну правду".