Економічна правда Фондові перегони
Знайти

НАСК "Оранта" в мережі салонів "Евросеть"

24 січня стартував проект із продажу полісів ГО від «Оранти» у мережі салонів «Евросеть». Це перший в Україні великомасштабний проект НАСК «Оранта» із продажу полісів ГО через альтернативний канал продажів.
«Оранта» уклала ексклюзивний договір з мережею салонів «Евросеть» - відомої в Україні мережею із продажу послуг мобільних операторів, телефонів і аксесуарів. За словами Сніжани Бикової, «ми розгорнули масштабну рекламну кампанію – рекламні щити у шістьох найбільших містах України – Київ, Донецьк, Дніпропетровськ, Харків, Одеса, Львів, ролики на радіо. Основний заклик – оголосити клієнтам про те, що тепер можна купити поліс ГО від «Оранти» ще й у будь-якому салоні мережі «Евросеть». Мережа нараховує близько 400 салонів різного формату – від великих палаців зв'язку до невеликих торговельних точок. Ми знаємо, що в «Евросети» у Росії був подібний успішний досвід роботи зі страховою компанією «Росгосстрах».
Протягом 2008 року в Україні буде посилений контроль за наявністю полісів ГО у водіїв автотранспорту, тому ми очікуємо великий обсяг продажів через «Евросеть». Для оперативного продажу полісів використовується автоматизована система. «Евросеть» буде займатися тільки продажем, з питань обслуговування клієнти будуть звертатися в регіональні представництва НАСК «Оранта». НАСК «Оранта» провела масштабне навчання співробітників «Евросети» на етапі підготовки проекту.

Фондові перегони
Результати гравців за 26.02.2008
Результати гравців з початку перегонів
Коментар "Економічної правди"

Завершення проекту "Фондові перегони" 27.02.2008

26 лютого завершився тримісячний марафон "Фондові перегони", під час якого керуючі активами 5 відомих інвестиційних компаній України демонстрували своє бачення в управлінні портфелями акцій.
© 2000-2007, Економічна правда. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Економічну правду".