Економічна правда Фондові перегони
Знайти

Дмитру Кошовому присвоєно звання «Журналіст року»

Компанія з управління активами (КУА) «Драгон Есет Менеджмент» нагородила званням «Журналіст року» за професійну допомогу у розвитку і популяризації українського ринку інститутів спільного інвестування (ІСІ) начальника відділу економічних новин інформаційного агентства «Інтерфакс – Україна» Дмитра Кошового
«Дмитро Кошовий найпрофесійніше і неупереджено висвітлював ринок інститутів спільного інвестування, чим сприяв більшій поінформованості українців про цю індустрію - сказав під час вручення диплома на прес - коктейлі керуючий директор КУА «Драгон Есет Менеджмент» Дмитро Ісупов. - Тому ми вирішили таким чином відзначити внесок Дмитра у становлення ринку ІСІ».

КУА «Драгон Есет Менеджмент» подякувала за внесок в популяризацію цього ринку журналістів провідних ділових видань, а також директора зі зв'язках з громадськістю Української асоціації інвестиційного бізнесу (УАІБ) Любов Павлюх. «Українська асоціація інвестиційного бізнесу робить величезний внесок у розвиток і консолідацію учасників українського ринку ІСІ. Завдяки ініціативам та діяльності УАІБ цього року вдалося значно підвищити знання українців про особливості і переваги інвестування до інвестиційних фондів», - відзначив керуючий директор КУА «Драгон Есет Менеджмент» Андрій Золотухін.

Під час святкового прес - коктейлю керуючі директори компанії повідомили, що продовжать традицію і за підсумками 2008 року нагородять званням «Журналіст року» з врученням цінного подарунка журналіста, який правдиво і найпрофесійніше висвітлюватиме ринок інститутів спільного інвестування.

КУА «Драгон Есет Менеджмент» регулярно проводить прес - коктейлі, під час яких журналісти можуть більше дізнатися про ситуацію на ринку ІСІ, його проблемах і перспективах.

Інформація про КУА «Драгон Есет Менеджмент»

КУА «Драгон Есет Менеджмент» (www.dragon-am.com) є дочірньою компанією ІК «Драгон Капітал». Вона управляє активами ПІФ «Платинум», КІФ «Аурум», НПФ «Лаурус» і декількома венчурними фондами.

Інвестиційні сертифікати створених компанією фондів розповсюджуються через філіальну мережу Родовід банку та інших агентів у всіх крупних містах України.

Фондові перегони
Результати гравців за 26.02.2008
Результати гравців з початку перегонів
Коментар "Економічної правди"

Завершення проекту "Фондові перегони" 27.02.2008

26 лютого завершився тримісячний марафон "Фондові перегони", під час якого керуючі активами 5 відомих інвестиційних компаній України демонстрували своє бачення в управлінні портфелями акцій.
© 2000-2007, Економічна правда. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Економічну правду".