Постійна адреса публікації: https://funds2007.epravda.com.ua/press/4760722b64ed0/
12.12.2007

ДКЦПФР визнала фонд Конкорд Перспектива таким, що відбувся

Державна комісія з цінних паперів та фондового ринку визнала інтервальний диверсифікований фонд Конкорд Перспектива КУА «Concorde Asset Management» таким, що відбувся.*
Станом на день офіційної публікації рішення кількість розміщених інвестиційних сертифікатів складає 476 533 шт., вартість чистих активів фонду становить 55 706 341,92 гривень, або 116,90 гривень на 1 сертифікат. Інвесторами фонду «Конкорд Перспектива» стали 767 юридичних та фізичних осіб.

Розміщення сертифікатів інтервального фонду «Конкорд Перспектива» розпочалося 15 серпня 2007 року.

«Наша стратегія виходу на ринок інститутів суспільного інвестування виправдала себе у повній мірі. Concorde Asset Management вже увійшла до переліку найбільших КУА за обсягами активів під управлінням», - коментує заступник генерального директора КУА «Concorde Asset Management» Богдана Ярова.


27 листопада КУА «Concorde Asset Management» подала звіт в ДКЦПФР про результати розміщення цінних паперів відкритого диверсифікованого фонду Конкорд Стабільність. Звіт по фонду Конкорд Достаток буде подано до кінця грудня.


* * *

*Рішення №2190, від 04.12.2007, про відповідність інтервального диверсифікованого пайового інвестиційного фонду «Конкорд Перспектива» ТОВ «Компанії з управління активами «Конкорд Ессет Менеджмент» щодо мінімального обсягу активів ІСІ було опубліковано 11 грудня 2007 року у «Відомостях ДКЦПФР» (№239).

Про Concorde Asset Management

КУА «Concorde Asset Manаgement» було засновано у лютому 2007 року в групі компаній Concorde Capital. На сьогоднішній день «Concorde Asset Manаgement» управляє двома відкритими фондами – Конкорд Достаток і Конкорд Стабільність, одним інтервальним – Конкорд Перспектива, а також венчурним фондом Конкорд Омега. КУА Concorde Asset Management надає свої послуги через мережу фінансових центрів Concorde Capital, які вже працюють у Києві, Дніпропетровську, Донецьку та Львові і будуть відкриті у всіх обласних центрах України.

Про Concorde Capital

Інвестиційний банк Concorde Capital надає повний спектр інвестиційно-банківських послуг в Україні, на ринках Росії та країн СНД. У 2007 році за підсумками пан’європейського дослідження Thomson Extel Survey Concorde Capital визнано найкращим інвестиційним банком у номінації «Аналітика на ринку акцій. Україна», старшого аналітика Олександра Паращія визнано найкращим аналітиком на ринках Європи, що розвиваються. Concorde Capital - лідер у секторі приватних розміщень акцій та угод зі злиття та поглинання. Угоду компанії з продажу «Електрон Банку» австрійському Volksbank International визнано Інститутом Адама Сміта «Найкращою угодою зі злиття та поглинання 2007 в Україні». За останні два роки Concorde Capital залучив понад $1 млрд. для провідних українських компаній.

© 2000-2007, Економічна правда. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Економічну правду".