Економічна правда Фондові перегони
Знайти

ПІФ "Платинум" лідирує за об'ємом приросту чистих активів

Пайовий інвестиційний фонд (ПІФ) "Платинум", яким управляє компанія з управління активами (КУА) «Драгон Есет Менеджмент», у третьому кварталі цього року став лідером серед інтервальних пайових інвестиційних фондів за об'ємом приросту чистих активів
Про це Українська асоціація інвестиційного бізнесу (УАІБ) повідомляє на своєму сайті. Так, в третьому кварталі чисті активи фонду зросли на 15,3 млн. грн. і склали 23,9 млн. грн. За цей період доходи інвесторів ПІФ "Платинум" склали 13,18%, а з початку року ціна на інвестиційні сертифікати фонду виросла на 80,95%.

«Основними джерелами доходу ПІФ "Платинум" стали інвестиції в акції трубних, машинобудівних і металургійних компаній, енергогенераторів, гірничо-збагачувальних комбінатів і банків», - повідомив керуючий директор КУА «Драгон Есет Менеджмент» Андрій Золотухін.

Інформація про КУА «Драгон Есет Менеджмент»

КУА «Драгон Есет Менеджмент» (www.dragon-am.com) є дочірньою компанією ІК «Драгон Капітал». Вона управляє активами ПІФ «Платинум», КІФ «Аурум», НПФ «Лаурус» і декількома венчурними фондами. Активи, якими управляє КУА «Драгон Есет Менеджмент», на сьогодні складають більше 200 млн.грн.

Інвестиційні сертифікати створених компанією фондів розповсюджуються через філіальну мережу Родовід банку і інших агентів у всіх крупних містах України.

Фондові перегони
Результати гравців за 26.02.2008
Результати гравців з початку перегонів
Коментар "Економічної правди"

Завершення проекту "Фондові перегони" 27.02.2008

26 лютого завершився тримісячний марафон "Фондові перегони", під час якого керуючі активами 5 відомих інвестиційних компаній України демонстрували своє бачення в управлінні портфелями акцій.
© 2000-2007, Економічна правда. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Економічну правду".