Економічна правда Фондові перегони
Знайти

В основі розрахунку чистих активів повинен бути біржовий курс

19 листопада 2007 року відбулося чергове засідання Робочої групи УАІБ з обговорення схваленого та оприлюдненого ДКЦПФР проекту «Положення про порядок визначення вартості чистих активів інститутів спільного інвестування (пайових та корпоративних інвестиційних фондів)”.
Участь у засіданні взяли представники компаній ВАТ ”КІНТО”, ЗАТ КУА „ІНЕКО - ІНВЕСТ”, ТОВ КУА „Бонум Груп”, ТОВ КУА „Дельта – Капітал”, ТОВ КУА „Конкорд Ессет Менеджмент”, ТОВ „ІТТ – менеджмент”, ТОВ КУА „ТАСК – інвест”, ТОВ КУА „Еліксім Ассет Менеджмент”, ТОВ КУА „Акорд Інвест”, ТОВ УК „Сократ”, ТОВ КУА АПФ „РІТ”, ТОВ КУА „Оптіма – Капітал”, ЗАТ „ОТП Банк”, представники фондових бірж ПФТС, КМФБ, УМВБ, УМФБ, а також ДУ „Агентство з розвитку інфраструктури фондового ринку України”.

Учасники засіданні дійшли згоди, що розрахунок ВЧА повинен здійснюватись на основі доступної інформації: біржового курсу цінних паперів, який біржі повинні щоденно оприлюднювати за результатами торгів.

На думку учасників обговорення, визначення поняття біржового курсу в нормативних документах ДКЦПФР не досить чітке, тому було б доцільно рекомендувати ДКЦПФР розробити методику щодо визначення та впровадження єдиних для всіх бірж підходів до розрахунку біржового курсу з метою запобігання маніпулювання на ринку цінних паперів.

Учасники підтримали пропозицію Агентства з розвитку інфраструктури фондового ринку України щодо розміщення на сайті www.smida.gov.ua щоденних біржових курсів цінних паперів з усіх діючих бірж.

Найближчим часом УАІБ остаточно узагальнить пропозиції учасників робочої групи до тексту Проекту та надасть їх до ДКЦПФР.

Фондові перегони
Результати гравців за 26.02.2008
Результати гравців з початку перегонів
Коментар "Економічної правди"

Завершення проекту "Фондові перегони" 27.02.2008

26 лютого завершився тримісячний марафон "Фондові перегони", під час якого керуючі активами 5 відомих інвестиційних компаній України демонстрували своє бачення в управлінні портфелями акцій.
© 2000-2007, Економічна правда. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Економічну правду".