Економічна правда Фондові перегони
Знайти

КУА «Драгон Есет Менеджмент» лідирує у фондових перегонах.

Компанія з управління активами (КУА) «Драгон Есет Менеджмент» лідирує у проекті «Фондові перегони».
За тиждень діяльності (з 12 – 16 листопада) віртуальний ПІФ під управлінням КУА «Драгон Есет Менеджмент» випередив усіх конкурентів та отримав 5.14% прибутку. А поточні активи зросли більш ніж на 50 тис. віртуальних гривень.

Приймаючи участь у проекті КУА «Драгон Есет Менеджмент» прагне популяризувати ідею інвестування в публічні інвестиційні фонди. Адже, слідкуючи за перебігом «Фондових перегонів» кожен може переконатися у перевагах участі в інститутах спільного інвестування (ІСІ) та обрати компанію з управління активами, що найефективніше керує коштами вкладників.

Фондові перегони є інтелектуальним змаганням серед управляючих компаній у роботі з інвестиційними портфелями акцій.

Кожна компанія отримує 1 млн. віртуальних грн. на свій рахунок, та має змогу формувати портфель акцій з найбільш ліквідних цінних паперів, які входять до лістингу Першої фондової торгівельної системи.

Детальну інформацію про проект «Фондові перегони» можна отримати на сайті: www.funds.epravda.com.ua

Інформація про КУА «Драгон Есет Менеджмент»
КУА «Драгон Есет Менеджмент» (www.dragon-am.com) є дочірньою компанією ІК «Драгон Капітал». Інвестиційні сертифікати створених компанією фондів розповсюджуються через філіальну мережу Родовід банку та інших агентів у всіх крупних містах України.

Фондові перегони
Результати гравців за 26.02.2008
Результати гравців з початку перегонів
Коментар "Економічної правди"

Завершення проекту "Фондові перегони" 27.02.2008

26 лютого завершився тримісячний марафон "Фондові перегони", під час якого керуючі активами 5 відомих інвестиційних компаній України демонстрували своє бачення в управлінні портфелями акцій.
© 2000-2007, Економічна правда. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Економічну правду".