Економічна правда Фондові перегони
Знайти

UBS оцінив можливі втрати фінансових компаній в $600 млрд.

Фінансові компанії можуть втратити щонайменше $600 млрд. у результаті кризи, спровокованої іпотечними проблемами. До такого висновку дійшли аналітики UBS AG, повідомляє Bloomberg.
Експерти UBS вважають, що тільки банки й брокери можуть втратити приблизно $350 млрд. Криза уже завдала сильного удару по найбільших фінансових інститутах. American International Group Inc., найбільша страхова компанія у світі, відзвітувалася про найбільші збитки за свою 89-літню історію через списання $11,1 млрд. у зв'язку з роботою з деривативами, більша частина яких виявилася іпотечними паперами.

Лондонська компанія Peloton Partners LLP у четвер, 28 лютого, заявила про те, що вона змушена ліквідувати хеджевий фонд із активами в $1,8 млрд. через жорсткість стандартів кредитування. У цілому, фінансові структури оголосили про втрати в розмірі $160 млрд.

Банк UBS і сам зазнав значних втрат в результаті кризи - йому довелося списати $19 млрд. Для стабілізації ситуації банк ухвалив план продажу конвертованих облігацій на $12 млрд. сінгапурському інвестиційному фонду Hovernment of Singapore Investment Corp. і неназваному близькосхідному інвестору.

“Ми повинні визнати ризик того, що економічні втрати можуть виявитися вище наших очікувань”, - заявив Жерод Чарпін (Geraud Charpin), глава європейського відділу кредитної стратегії банку UBS.

Офіційні особи також визнають розростання проблем. Глава Федеральної резервної системи Бен Бернанке (Ben Bernanke) напередодні напророкував крах дрібним банкам і заявив, що рівень безробіття в США може вирости. Тим самим, він підсилив побоювання інвесторів із приводу можливості рецесії.


k2kapital.com

Фондові перегони
Результати гравців за 26.02.2008
Результати гравців з початку перегонів
Коментар "Економічної правди"

Завершення проекту "Фондові перегони" 27.02.2008

26 лютого завершився тримісячний марафон "Фондові перегони", під час якого керуючі активами 5 відомих інвестиційних компаній України демонстрували своє бачення в управлінні портфелями акцій.
© 2000-2007, Економічна правда. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Економічну правду".