Постійна адреса публікації: https://funds2007.epravda.com.ua/news/47c8066d31310/
29.02.2008

У січні роздрібні продажі в Німеччині виросли понад очікування

Роздрібні продажі в Німеччині виросли в січні 2008 на 1,6% у порівнянні з попереднім місяцем. Про це в п'ятницю, 29 лютого, повідомило Федеральне управління статистики цієї країни.
Це був перший ріст даного показника за останні чотири місяці, і він був обумовлений стимулюванням споживачів. На думку економіста з UniCredit Markets and Investment Banking Олександра Коха (Alexander Koch), “компанії роздрібної торгівлі добре заробили на розпродажах після Різдва й подарункових купонів, які покупці поспішили реалізувати”.

Але цього разу прогнозований ріст продажів перевищив очікування 29 економістів, опитаних Bloomberg News, згідно із усередненим прогнозом яких, роздрібні продажі в Німеччині повинні були збільшитися минулого місяця лише на 1%.

З огляду на несподіваний ріст ділової активності й значне зниження рівня безробіття, отримані в п'ятницю дані вказують на те, що Німеччина зможе стійко перенести сповільнення американської економіки, рекордний ріст цін на нафту та зміцнення євро до долара США.


k2kapital.com

© 2000-2007, Економічна правда. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Економічну правду".