Економічна правда Фондові перегони
Знайти

У січні роздрібні продажі в Німеччині виросли понад очікування

Роздрібні продажі в Німеччині виросли в січні 2008 на 1,6% у порівнянні з попереднім місяцем. Про це в п'ятницю, 29 лютого, повідомило Федеральне управління статистики цієї країни.
Це був перший ріст даного показника за останні чотири місяці, і він був обумовлений стимулюванням споживачів. На думку економіста з UniCredit Markets and Investment Banking Олександра Коха (Alexander Koch), “компанії роздрібної торгівлі добре заробили на розпродажах після Різдва й подарункових купонів, які покупці поспішили реалізувати”.

Але цього разу прогнозований ріст продажів перевищив очікування 29 економістів, опитаних Bloomberg News, згідно із усередненим прогнозом яких, роздрібні продажі в Німеччині повинні були збільшитися минулого місяця лише на 1%.

З огляду на несподіваний ріст ділової активності й значне зниження рівня безробіття, отримані в п'ятницю дані вказують на те, що Німеччина зможе стійко перенести сповільнення американської економіки, рекордний ріст цін на нафту та зміцнення євро до долара США.


k2kapital.com

Фондові перегони
Результати гравців за 26.02.2008
Результати гравців з початку перегонів
Коментар "Економічної правди"

Завершення проекту "Фондові перегони" 27.02.2008

26 лютого завершився тримісячний марафон "Фондові перегони", під час якого керуючі активами 5 відомих інвестиційних компаній України демонстрували своє бачення в управлінні портфелями акцій.
© 2000-2007, Економічна правда. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Економічну правду".