Економічна правда Фондові перегони
Знайти

Перевага Лондона над Нью-Йорком тане

Лондон починає втрачати свій статус найбільшого фінансового центру світу на користь Нью-Йорка.
Про це свідчать результати глобального опитування фінансистів, проведеного за замовленням the City of London Corporation, повідомляє Financial Times. Крах Northern Rock і законопроект про оподатковування резидентів з бізнесом за кордоном роблять Великобританію менш привабливою для іноземних бізнесменів.

Інше опитування за замовленням the City of London Corporation показало, що податкова система Великобританії втратила конкурентні переваги перед іншими фінансовими центрами. Вона став менш передбачуваною, певною та більш складною.

28 лютого був останнім днем подання в міністерство фінансів пропозицій з проекту уряду обкласти іноземців щорічним податком в 30000 фунтів стерлінгів, якщо вони побажають залишати свої доходи за рубежем поза сферою дії податкового законодавства Великобританії після 7 років постійного проживання в країні. Керівники міста вже попереджали, що реалізація цих пропозицій, що передбачають й обкладання офшорних фондів, спровокує втечу іноземних інвесторів і професійних фінансистів, які внесли вирішальний вклад у лідерство Лондона як фінансового центру.

Глобальний індекс фінансових послуг, складений за результатами анкетування 1200 професійних фінансистів з усього світу, показав, що поки Лондон залишається фінансовим центром № 1. Індекс враховує такі фактори як ціни на нерухомість, законодавство, оподатковування, наявність кваліфікованих працівників, ставлення уряду до потреб бізнесу і якість життя.

Однак відрив Лондона від Нью-Йорка за останні 6 місяців скоротився наполовину. А такі офшорні центри як острови Jersey та Guernsey стали більш конкурентноздатними. Підвищили конкурентноздатність і Шанхай, Дубаї, Катар і Бахрейн.

Індекс конкурентноздатності за системами оподатковування показав, що британське оподатковування стало менш конкурентноздатним у порівнянні з податковими системами Ірландії, Швейцарії, Голландії, Бермудських островів і Сінгапуру.


k2kapital.com

Фондові перегони
Результати гравців за 26.02.2008
Результати гравців з початку перегонів
Коментар "Економічної правди"

Завершення проекту "Фондові перегони" 27.02.2008

26 лютого завершився тримісячний марафон "Фондові перегони", під час якого керуючі активами 5 відомих інвестиційних компаній України демонстрували своє бачення в управлінні портфелями акцій.
© 2000-2007, Економічна правда. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Економічну правду".