Економічна правда Фондові перегони
Знайти

"ВимпелКом" завершив процес поглинання Golden Teleсom

ВАТ "ВимпелКом" завершило процес злиття з Golden Teleсom, повідомляється в прес-релізі "ВимпелКому". Відтепер Golden Teleсom стає дочірньою компанією "ВимпелКому".
Усі акції Golden Teleсom, які не належали на цей момент "ВимпелКому" (його дочірнє підприємство Lillian Acquisition консолідувало вже більше 90% акцій Golden Teleсom), були конвертовані в право отримати 105 дол. готівкою за акцію.

Нагадаємо, що "ВимпелКом" офіційно оголосив про підписання угоди з придбання 100% Golden Telecom за ціною 105 дол. за акцію 21 грудня 2007 р. Загальна сума операції склала 4,3 млрд дол. "ВимпелКом" отримав від потенційних кредиторів гарантії надання позикових коштів в обсязі 3,5 млрд дол. для фінансування операції з придбання Golden Telecom.

До групи компаній "ВимпелКом" входять оператори зв'язку, що надають свої послуги в Росії, Казахстані, Україні, Таджикистані, Узбекистані, Грузії і Вірменії. Ліцензії групи компаній "ВимпелКом" на надання послуг зв'язку в стандартах GSM і 3G охоплюють територію, на якій проживають близько 250 млн чоловік. Норвезькій телекомунікаційній компанії Telenor належить 29,9% голосуючих акцій "ВимпелКому", Altimo (раніше "Альфа-Телеком") - 44%. Чистий прибуток ВАТ "ВимпелКом" за US GAAP за 9 місяців 2007 р. збільшився на 78,4% - до 1,094 млрд дол.

Golden Telecom є постачальником інтегрованих телекомунікаційних і інтернет-послуг у найбільших населених пунктах Росії і країн СНД, що володіють власними засобами і спорудами зв'язку. Основні акціонери компанії - "Альфа-групп" (29,5% акцій) і норвезький Telenor (18,3%). Чистий прибуток Golden Telecom за US GAAP за 9 місяців 2007 р. в порівнянні з аналогічним періодом 2006 р. збільшився в 1,87 разу - до 123,4 млн дол.


РБК-Україна

Фондові перегони
Результати гравців за 26.02.2008
Результати гравців з початку перегонів
Коментар "Економічної правди"

Завершення проекту "Фондові перегони" 27.02.2008

26 лютого завершився тримісячний марафон "Фондові перегони", під час якого керуючі активами 5 відомих інвестиційних компаній України демонстрували своє бачення в управлінні портфелями акцій.
© 2000-2007, Економічна правда. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Економічну правду".