Економічна правда Фондові перегони
Знайти

Джордж Буш упевнений, що рецесії не буде

Економіка США переживає спад, але не стоїть на грані рецесії, заявив президент США Джордж Буш (George W. Bush) у ході прес-конференції 28 лютого, повідомляє Reuters.
Буш відзначив, що американська адміністрація більше не буде вживати додаткових заходів зі стимулювання економічного росту. На його думку, влада США і так досить зробила для підтримки росту, і результати вже прийнятої програми стимулювання економіки незабаром виявляться. Мова йде про податкові послаблення для бізнесу та податкові пільги для населення.

Президент США зробив оптимістичні заяви із приводу подальшої долі долара, курс якого в останні дні кілька разів обновляв історичний мінімум проти євро. Чергове ослаблення долара викликало нові занепокоєння щодо зростаючих цін на імпорт й інфляції незважаючи на те, що це допомагає збільшити експорт США. Буш зробив спробу заспокоїти міжнародні фінансові ринки, сказавши, що адміністрація підтримує сильну валюту. "Ми віримо в політику сильного долара і ми віримо, що показники нашої економіки дозволять нам рости більш стабільно й швидше, ніж зараз”, - заявив Буш.

Прес-конференція Буша була проведена незадовго після того, як нові економічні дані продемонстрували, що первісна оцінка економічного росту США в четвертому кварталі залишилася непереглянутою, на рівні 0,6%, тоді як аналітики очікували перегляду росту ВВП до 0,7% відсотка . Крім того, кількість нових звернень за допомогою з безробіття виросло минулого тижня на 19 тис.


k2kapital.com

Фондові перегони
Результати гравців за 26.02.2008
Результати гравців з початку перегонів
Коментар "Економічної правди"

Завершення проекту "Фондові перегони" 27.02.2008

26 лютого завершився тримісячний марафон "Фондові перегони", під час якого керуючі активами 5 відомих інвестиційних компаній України демонстрували своє бачення в управлінні портфелями акцій.
© 2000-2007, Економічна правда. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Економічну правду".