Економічна правда Фондові перегони
Знайти

Глава ФРС не очікує стагфляції

Глава Федеральної резервної системи Бен Бернанке (Ben Bernanke) не очікує виникнення стагфляції в економіці США, повідомляє AP.
Уповільнення темпів росту економіки США й ріст інфляції викликали серйозні побоювання економістів, що економіці загрожує стагфляція, тобто практично нульові темпи росту при високих показниках інфляції.

Виступаючи в Конгресі США 28 лютого, Бернанке визнав, що високі ціни на енергоносії й ріст інфляції набагато ускладнили роботу ФРС з підтримки прийнятних темпів економічного росту.

У четвер 28 лютого свої коментарі по ситуації в економіці дав і президент США Джордж Буш (George W. Bush), який вважає, що економіка сповільнилася, але їй не загрожує рецесія.


k2kapital.com

Фондові перегони
Результати гравців за 26.02.2008
Результати гравців з початку перегонів
Коментар "Економічної правди"

Завершення проекту "Фондові перегони" 27.02.2008

26 лютого завершився тримісячний марафон "Фондові перегони", під час якого керуючі активами 5 відомих інвестиційних компаній України демонстрували своє бачення в управлінні портфелями акцій.
© 2000-2007, Економічна правда. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Економічну правду".