Економічна правда Фондові перегони
Знайти

Євродепутат: Найкращим заходом проти енергетичного шантажу РФ для України є приєднання до ЄС та НАТО

Найкращим заходом проти енергетичного шантажу з боку Росії для України є інтеграція до Євросоюзу та НАТО. Про це сьогодні на брифінгу заявив депутат Європарламенту від Нідерландів Ян Маріус Вірсма.
Він також повідомив, що Євросоюз надасть матеріальну допомогу Україні для стабілізації її енергетичних стосунків з Росією. Зокрема, ведуться переговори про надання допомоги Україні в сумі 2 млрд дол. для модернізації її газотранспортної системи.

Відповідаючи на запитання, чи готовий ЄС на більш глибокій основі співпрацювати з Україною в контексті спільної енергетичної безпеки, депутат Європарламенту зазначив, що для цього в Україні має бути більш прозорий енергетичний ринок. Він висловив сподівання, що прем’єр-міністру України Юлії Тимошенко вдасться цей ринок зробити більш прозорим. "На сьогодні він таким не є", - сказав депутат.


РБК-Україна

Фондові перегони
Результати гравців за 26.02.2008
Результати гравців з початку перегонів
Коментар "Економічної правди"

Завершення проекту "Фондові перегони" 27.02.2008

26 лютого завершився тримісячний марафон "Фондові перегони", під час якого керуючі активами 5 відомих інвестиційних компаній України демонстрували своє бачення в управлінні портфелями акцій.
© 2000-2007, Економічна правда. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Економічну правду".