Економічна правда Фондові перегони
Знайти

Експерт: До продажу "Укртелекому" повинні залучатися інвестори з Європи, Америки та Сходу

Уряд повинен залучати до продажу майже 70% акцій "Укртелекому" інвесторів з Європи, Америки та східних країн.
Таку думку висловив експерт центру економічних і політичних досліджень імені Разумкова Костянтин Кузнєцов, повідомляє "Німецька хвиля".

За його словами, відбір учасників аукціону повинен відбуватися прозоро, а також передбачати наявність плану економічного розвитку "Укртелекому".

При цьому він відзначив, що "Укртелеком" залишається одним з найбільш привабливих українських об'єктів для інвесторів, а його вартість становить мільярди доларів. Напередодні про зацікавленість купити акції "Укртелекому" заявила російська компанія МТС. Кузнєцов назвав МТС стратегічним інвестором.

У цей час "Укртелеком" контролює три чверті телекомунікації в Україні та має більше 10 млн абонентів. Уряд дав розпорядження перевірити перед продажем фінансово-господарську діяльність підприємства за останні два роки.


РБК-Україна"

Фондові перегони
Результати гравців за 26.02.2008
Результати гравців з початку перегонів
Коментар "Економічної правди"

Завершення проекту "Фондові перегони" 27.02.2008

26 лютого завершився тримісячний марафон "Фондові перегони", під час якого керуючі активами 5 відомих інвестиційних компаній України демонстрували своє бачення в управлінні портфелями акцій.
© 2000-2007, Економічна правда. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Економічну правду".