Економічна правда Фондові перегони
Знайти

Foyil Asset Management

Компанія на фондових перегонах

http://www.foyil.com

Інформація про компанію
Компанія Foyil Asset Management Ukraine пропонує клієнтам широкий спектр ефективних базових інвестиційних стратегій, що розподіляються за співвідношенням ризик/доходність та об’єктами інвестування – від практично безризикових (Прем’єр Фонд Облігацій – Захист Капіталу) до високодохідних (Прем’єр Фонд Можливостей). Офшорні високодохідні хедж фонди Foyil Asset Management вже гучно заявили про себе, а один з них – Foyil Eastern Europe and Russian Focused Fund – було визнано Wall Street Journal Europe другим в світі за дохідністю у 2005 році. «Прем’єр Фонд Дохід та Зростання» КУА «Foyil Asset Management Ukraine» в 2006 році за три місяці свого існування продемонстрував дохідність вищу за індекс ПФТС.

Компанія Foyil Asset Management розпочала свою роботу в 1996 році як незалежний фондовий менеджер з метою інвестування у ринки України та Східної Європи. Сьогодні компанія (по рейтингам Morningstar) очолює індустрію найбільш високодоходних хедж фондів світу. Спеціально розроблена та перевірена багаторічним досвідом роботи система заохочення інвестиційних керуючих напряму пов’язує нас із успіхом наших клієнтів. З 2006 року Foyil Asset Management Ukraine успішно розпочала діяльність з управління активами в Україні, отримавши ліцензію Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку на діяльність з управління активами інститутів спільного інвестування та управління активами пенсійних фондів. Відтоді серія Прем’єр Фондів Foyil з різними інвестиційними стратегіями доступна як для українських, так і для іноземних інвесторів.

Щоб задовольнити потреби наших клієнтів компанія Foyil упродовж 2007 року ініціює створення ще двох Фондів. Ми пропонуємо найкращі стратегії та фонди, які тільки можуть цікавити потенційних інвесторів. В залежності від інвестиційних цілей ми пропонуємо різні види фондів – фонди акцій, облігацій, змішаних інвестицій та індивідуальні інвестиційні портфелі.

Шановні пані та панове, щоб дізнатись більше про інвестиційні фонди Foyil, будь-ласка, зателефонуйте у відділ по роботі з клієнтами ( +38 044 390 4 390) і ми будемо раді зустрітись з Вами у будь-який зручний для Вас час.

© 2000-2007, Економічна правда. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Економічну правду".