Економічна правда Фондові перегони
Знайти
16.11.2007

ФРС формує настрої ринку

Ринок США досі продовжує демонструвати ознаки слабкості на фоні відсутності чітких перспектив подальшого руху. Опублікована вчора в США статистична інформація разом зі збереженням проблем на ринку нерухомості підвищили вірогідність зниження ставки на засіданні ФРС, яке відбудеться 11 грудня, до 94%. Однак, навіть це не змусило відновити позитивну тенденцію на американських ринках. Падіння яких знову очолили акції фінансового сектору.

Складається враження, що настрої учасників ринку постійно звертаються до ФРС, така залежність може досить негативно вплинути на адекватність, що ми вже могли спостерігати, коли не взираючи на слабкі фундаментальні показники, після серпневої кредитної кризи, ринок продемонстрував ралі в очікувані "дози" у вигляді зниження ставки від ФРС.

В той же час, після такого стану, як правило, виникає досить важкий період високої волатильності, який супроводжується важкими наслідками для ринку. Крім того, наступна реабілітація може на довгий час привести ринок у депресію.

На сьогодні ринки США вже повернулися до рівня пост серпневої кризи, помноживши на нуль усі досягнення на попередньому підйомі. Тепер залишається просто спостерігати за стрімким падінням фінансового сектору, і хоча, деякі заспокоюють, що це непогана можливість купувати. Поки акції таких компанії ,як Citi, Goldman Sachs, Bear Stearns та інші на собі цього не відчувають.


Дмитро Мошкало

© 2000-2007, Економічна правда. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Економічну правду".