Економічна правда Фондові перегони
Знайти

Dragon Asset Management

Компанія на фондових перегонах

http://www.dragon-am.com

Інформація про компанію
Компанія з управління активами «Драгон Есет Менеджмент»

вул. Саксаганського, 36д, Київ, 01033, Україна
Телефон безкоштовної гарячої лінії 8-800-501-8-800
Телефон (044) 490-2021
E-mail: [email protected]
Internet: http://www.dragon-am.com

Компанія з управління активами «Драгон Есет Менеджмент» надає можливість громадянам та юридичним особам вкласти гроші в інвестиційні та пенсійні фонди, що знаходяться під її управлінням.

КУА «Драгон Есет Менеджмент» -- дочірня компанія лідера українського фондового ринку ІК «Драгон Капітал».

Команда менеджерів компанії – це професіонали з досвідом роботи на міжнародних ринках капіталу, що є гарантією ефективного управління активами. Так, управляючий директор КУА Дмитро Ісупов має диплом магістра прикладної математики Київського національного університету ім. Т. Шевченко та ступінь магістра бізнес – адміністрування, спеціальність фінанси та стратегія Університету Міннесоти (Карлcонська школа Менеджменту). Він управляв активами в великих компаніях з управління активами США («Voyageur») та Росії («VR Capital Group»).

Управляючий директор Андрій Золотухін також отримав ступінь магістра прикладної математики та диплом бакалавра з фінансів та кредиту Київського національного університету ім. Т. Шевченко. Він працював в аудиторських компаніях «Великої четвірки», останнє місце роботи - менеджер компанії Deloitte&Tuoche.

Банком – зберігачем, з яким співпрацює КУА «Драгон Есет Менеджмент», є "ІНГ Банк Україна", що ще раз підтверджує надійність та захищеність вкладів інвесторів.
Під управлінням КУА «Драгон Есет Менеджмент» знаходяться пайовий інвестиційний фонд «Платинум» та корпоративний інвестиційний фонд «Аурум». Мінімальна сума інвестицій в ці фонди – 1000 грн.

Фонд «Платинум» диверсифікованого виду інтервального типу надає можливість отримати потенційно більш високий прибуток, ніж при вкладенні коштів в облігації та банківські депозити, але при цьому не нести високих ризиків, які є характерними для інвестування виключно у ринок акцій.

Збалансованість досягається за рахунок вкладення коштів інвесторів як в акції, так і цінні папери з фіксованим прибутком (корпоративні, державні, муніципальні облігації, депозитні сертифікати та банківські депозити).

Диверсифікація забезпечується за рахунок обмеження кількості цінних паперів однієї компанії у портфелі фонду на рівні 5 %. Така стратегія забезпечує динамічне зростання вартості сертифікату фонду за рахунок інвестицій в акції українських компаній, в той час як облігації захищають та компенсують коливання вартості активів фонду у період негативних тенденцій на ринку акцій.

За весь період роботи (з серпня 2006 року) ПІФ «Платинум» збільшив вклади інвесторів на 140% . За результатами вересня’06 – травня’07 агентство «Експерт- Рейтинг» надало цьому фонду один з найвищих рейтингів – «В», что відповідає «високому рівню ефективності управління» та рівню прибутковості вище середньоринкового.

Згідно версії журналу Деньги.UA ПІФ "Платинум" зайняв друге місце серед диверсифікованих ПІФ (відкритих та інтервальних) по прибутковості за вісім місяців 2007 року.
У жовтні КУА «Драгон Есет Менеджмент» запустила корпоративний інвестиційний фонд «Аурум» недиверсифікованого виду закритого типу. Цей фонд надає можливість отримати потенційно вищий прибуток, ніж при інвестуванні як в збалансований фонд «Платинум» так і в банківські депозити, за рахунок того, що активи повністю інвестуються виключно в ринок акцій.

Полегшена диверсифікація (обмеження кількості цінних паперів однієї компанії в портфелі фонду)на рівні 20% дозволяє концентрувати в портфелі фонду достатній обсяг акцій найбільш цікавих українських компаній з великим потенціалом зростання. Така стратегія забезпечує максимальне зростання вартості акцій фонду при помірному ризику.

Придбати або продати інвестиційні сертифікати та акції фондів, які знаходяться під управлінням КУА «Драгон Есет Менеджмент», можна в офісі, відділеннях Родовід Банку та в агентській мережі. Адреси наших агентів Ви можете знайти на сайті: www.dragon-am.com


ГКЦБФР выдала ООО "Драгон Эсет Мнеджмент" ліцензію на здійснення управління активами інститутів спільного фінансування і пенсійних фондів 04.05. 2006 року.

© 2000-2007, Економічна правда. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Економічну правду".