Економічна правда Фондові перегони
Знайти

Art-Capital

Компанія на фондових перегонах

http://www.art-capital.com.ua/

Інформація про компанію
Компанія з управління активами ТОВ «КУА «АРТ-КАПІТАЛ Менеджмент» створена в 2005 році на ринку спільного інвестування представляє інтереси інвестиційної групи «АРТ-КАПІТАЛ». Основними напрямками діяльності КУА «АРТ-КАПІТАЛ Менеджмент» є управління публічними інвестиційними фондами та надання послуг з управління індивідуальними портфелями клієнтів.

«АРТ-КАПІТАЛ Менеджмент» створила лінійку публічних інвестиційних фондів з різним ступенем дохідності та ризику, які розраховані на різні категорії інвесторів: фонд акцій «Альтернатива», збалансований фонд «Паритет», «Перший інвестиційний фонд нерухомості» та дивідендний фонд «АнтиБанк».

Нині в управлінні КУА «АРТ-КАПІТАЛ Менеджмент» перебуває шість інвестиційних фондів, розмір активів яких перевищує 260 млн грн.

Рейтинги відомих фінансових та бізнес-видань України («ІнвестГазета», «Контракти») підтверджують провідні позиції КУА «АРТ-КАПІТАЛ Менеджмент» та її публічних інвестиційних фондів на ринку спільного інвестування України. У 2007 році за результатами щорічного рейтингу “Гвардія 500” КУА “АРТ-КАПІТАЛ Менеджмент” посіла дев’яте місце у рейтингу “Фондові компанії України”. Публічні фонди Компанії – «Перший інвестиційний фонд нерухомості» та «Альтернатива» стабільно входять до п’ятірки фондів щодо дохідності за даними рейтингу «Investfunds-Україна» А у 2006 році «Перший інвестиційний фонд нерухомості» посів перше місце щодо дохідності серед публічних фондів України.

Для зручності своїх клієнтів компанія «АРТ-КАПІТАЛ Менеджмент» активно розвиває мережу регіональних агентів. На сьогодні вже підписані договори з агентами-торгівцями цінними паперами у Вінниці, Дніпропетровську, Запоріжжі, Івано-Франківську, Львові, Миколаєві, Хмельницькому, Харкові, Тернополі, Ужгороді. До кінця 2007 року компанія планує відкрити свої представництва в містах-мільйонниках –Донецьку, Дніпропетровську, Одесі та Харкові.

У КУА «АРТ-КАПІТАЛ Менеджмент» працює команда професіоналів із багаторічним досвідом роботи на фондовому ринку та у сфері управління активами. Наші фахівці переконані, що інвестором може бути кожний: і заможна людина, і людина з середніми статками.

Ми не поділяємо своїх клієнтів на категорії за пріоритетами: до кожного ми ставимося як до VIP-клієнта. Основа взаємовідносин із клієнтами – взаємна повага інтересів, спрямованість на розвиток взаємовигідного співробітництва, швидке реагування на запити клієнта. Компанія зацікавлена в побудові стабільних довгострокових відносин з клієнтами

Наша головна мета – сприяти зростанню фінансового добробуту своїх клієнтів шляхом надання їм якісних послуг та своєчасних консультацій.

Для поліпшення обслуговування клієнтів КУА “АРТ-КАПІТАЛ Менеджмент” було створено службу персональних менеджерів. Створення такої служби дозволяє вирішити ряд завдань:

1. Оперативне завдання – мінімізація часових витрат клієнта при зверненні до КУА.
2. Стратегічне завдання – оптимізація задоволення потреб клієнта у рамках довгострокової програми партнерства.
Саме тому за кожним клієнтом Компанії закріплюється свій персональний менеджер, який супроводжує та координує його дії. Персональний менеджер може надати консультацію щодо можливостей інвестування на ринку спільного інвестування, розробити для клієнта схему індивідуального інвестування, поінформувати про публічні фонди Компанії, допомогти з оформленням необхідних документів тощо.

Персональні менеджери КУА «АРТ-КАПІТАЛ Менеджмент» підтримують зі своїми клієнтами постійний зв’язок, інформують про зміни ситуації на фондовому ринку, тарифи, супроводжують та координують усі операції Клієнта.

Дізнайтесь більше про інвестування за телефоном гарячої лінії 8 800 502 80 80 (безкоштовно в межах України)
Головний офіс КУА “АРТ-КАПІТАЛ Менеджмент”
м. Київ, вул. Народного Ополчення, 1, 6-й поверх
Тел.: + 38 (044) 490-51-85
E-mail: [email protected]
www.art-capital.com.ua

Ліцензія ДКЦПФР на здійснення управління активами серія АБ №177149 від 18.08.2005 р.

© 2000-2007, Економічна правда. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Економічну правду".