Економічна правда Фондові перегони
Знайти
16.11.2007

Волатильність українського ринку збережеться до кінця року.

Прогнози більше 50% іноземних експертів про те, що іпотечна криза в США тільки дійшла до середини, а також наближення кінця року (періоду фіксації прибутку гравцями), скоріш за все, підсилять волатильність українського ринку.
В середу український фондовий ринок відобразив зростання оптимістичних настроїв на американських майданчиках напередодні, підбадьорених новинами з роздрібного та технологічного секторів.

В той же час американський банк Wells Fargo виступив з заявою, що поточна житлова криза в США є найбільш гострою з часів Великої депресії. Одна з найбільших мереж універсамів J.C.Penney Co. Оприлюднила інформацію про зниження чистого прибутку в третьому фінансовому кварталі на 7,1%. Також, скоректувалися котирування промислового конгломерату Tyco International Ltd., який констатував свої чисті збитки у розмірі 1,74 млрд. дол. за 2006-2007 фінансовий рік.

Негативні тенденції також домінували і на макрорівні.

Український фондовий ринок відреагував дублюванням західних майданчиків, однак його напрямок руху не був підкріплений зростанням об’ємів торгів (6,4 млн. та 4,2 млн. відповідно в середу та четвер, що в 2-3 рази менше середньоденного обороту з початку місяці – 12,8 млн. дол.). Інакше кажучи, гравці вибрали вичікувальну позицію, яка може зберегтися найближчим часом

© 2000-2007, Економічна правда. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Економічну правду".