Економічна правда Фондові перегони
Знайти
14.11.2007

"Юпрас Капітал" обирає помірну стратегію у формуванні інвестиційного портфелю

У формуванні інвестиційного портфелю аналітики компанії «Юпрас Капітал» прийняли рішення дотримуватись помірної політики ведення інвестиційної діяльності. Це означає, що ми готові підвищувати ризик портфелю в цілому лише в тих випадках, коли це призведе до істотного приросту його дохідності.

У якості основних складових портфелю були вибрані папери емітентів, ризик вкладень в які за шкалою «високий-помірний-низький» варто оцінювати як «помірний», а очікувана дохідність від вкладень має бути вище ринкової (темпи зростання портфелю мають випередити індекс ПФТС).

На сьогодні, сектор очікуваного зростання портфелю включає до себе акції наступних компаній:

- ENMZ – Єнакіївський металургійний комбінат;
- STIR – Концерн Стирол;
- ALMK – Алчевський металургійний комбінат;
- LUAZ – «ЛуАЗ»;
- HAON – Харківобленерго.

Ми сподіваємося, що серед найбільш ліквідних емітентів українського ринку акцій саме перераховані підприємства протягом найближчих трьох місяців продемонструють найкращі результати.

Для зниження ризикованості портфелю в цілому, окрім галузевої диверсифікації, ми вважаємо за необхідне сформувати біля 25% портфелю за рахунок паперів з невеликим потенціалом зростання, але мінімальними ризиками.

Такими емітентами ми бачимо:

- ZAEN – Західенерго;
- MMKI – Маріупольській металургійний комбінат ім. Ілліча.

Варто також відзначити, що ми свідомо відмовляємось від включення до портфелю акцій підприємств з високим потенціалом зростання, але без достатньої історії торгів на фондовій біржі. На нашу думку, ризики ліквідності, зв’язані з цими вкладеннями нівелюють очікувану дохідність.

Ми бажаємо усміху усім учасникам змагань, і віримо, що кожному вдасться продемонструвати гідні результати.

З повагою,
Компанія «Юпрас Капітал».


© 2000-2007, Економічна правда. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Економічну правду".